Úvod

Elektroinstalace jsou základním článkem pro fungování veškerých zařízení v domácnosti a dalších podpůrných systémů, umožnující vyšší kvalitu životního komfortu či bezpečnosti. Zrealizujeme pro Vás projektové dokumentace pro kompetní fungování firmy, bytu či domu a to od elektrické přípojky NN k distributorovi elektrické energie, přes domovní elektroinstalace obsahující zásuvkové, světelné obvody, či obvody jako příprava pro jiná zařízení, až po ochranu objektu před bleskem. V našich možnostech je rovněž kompletní realizace zakázky "na klíč" včetně stavebního dozoru.

Projektové dokumentace pro elektroinstalace jsme schopni zařídit ve stupni jaký si bude klient přát a to PD pro stavební povolení, realizační projekt, či dále projekt skutečného provedení

Náš Cíl

Našim cílem je projektovat s využitím stávajících poznatků tak, aby při následném provozu bylo ovládání a údržba zařízení pro klienta co nejpohodlnější. Klademe důraz na udržování přehledu nad aktuálními technologiemi a jejich následného uplatnění v projhektu či při následné realizaci.

Příklad z projektu

Inteligentní dům